Moudrý příběh pro děti a dospělé

Příběh o soucitu a odvaze, výzvách a nalézání vlastní síly, který se prolíná do vašeho životního příběhu a provokuje vaše srdce v jeho nejhlubším místě a znovu a znovu vám nastavuje zrcadlo, čím častěji jej čtete.

Co v knize najdete

Je to pohádka o samotě a podpoře, která přichází ve správný čas a moment, když překonáme svůj strach a rozhodneme se pro odvahu a riziko, pak přijde ona podpora. Když překonáme sami sebe a vstoupíme, znovu a znovu do neznáma, nacházíme sami sebe, zcela nově. Je to příběh, o soucitu, životních zkušenostech a zaslepenosti. Ti, kteří neprožili, neuvěří, ti kteří neviděli, neuvěří. Je to příběh o tom, že jediná pravda je cesta sama, cesta, která je prošlapávána právě vámi.

Zdeněk Weber, je ten, který vám předává tento příběh tak jak byl vyprávěn jemu. Vyprávějte ho dál, dětem, dospělým, starcům ze srdce do srdce.

Říkají o knize

„Příběh Skákajícího myšáka si zaslouží být sdílen, vyprávěn, předáván - od přítele k příteli, od rodičů k jejich dětem, od prarodičů k vnoučatům, od ohně k ohni. Ten příběh mi zůstal pod kůží a u srdce a žije se mnou.“
Michal Kubasakubasovachalupa.cz, cestasrdce.cz
“Příběh Skákajícího myšáka je pro mne jako můj život. Velice rád si knihu čtu se svými dětmi na dobrou noc i dospělým při putování Saharou a někdy si jen tak o samotě zalezu a přečtu si jí sám. Je pro mne velmi léčivá."
Martin Černohorskýsouladventure.cz

Získejte ukázku knihy

Zadejte svůj email a my Vám pošleme ukázku z knihy zdarma ve formátu PDF.

(vyžadujeme potvrzení emailu, který zašleme do vaší emailové schránky)

O příběhu

Tento příběh jsem poprvé slyšel v kruhu lidí na vizionářské pouti do divočiny před 12 lety v Tundře v severním Švédsku. Příběh, který se dotkl čehosi hluboko, někde v mé dávno zapomenuté části minulosti, části jménem Zdeňka, která je nevinná, odvážná, lidská, důvěřivá, vystrašená, obětující se, snící, toužící po tom zrealizovat velký sen z lásky k bližnímu svému. Části, která následuje cestu čisté lásky a svobody. Tato metaforická pohádka, pro děti i dospělé má v sobě prostou moudrost o naší životní pouti k posvátnu...

Zdenek Weber

Výhodné balíčky


Příběh skákajícího myšáka
227 Kč vč. poštovného
129 Kč
Celková cena vč. poštovného a balného
MOUDRÝ PŘÍBĚH PRO DĚTI A DOSPĚLÉ
Velký balíček 5 knih
1483 Kč vč. poštovného
1299 Kč
Celková cena vč. poštovného a balného
VÝHODNÝ BALÍČEK 5 KNIH
- KNIHA, JÁ MUŽ
- PŘÍBĚH SKÁKAJÍCÍHO MYŠÁKA
- KDYŽ SE KLUCI MĚNÍ V MUŽE
- KABALA PENĚZ
- DVA DOMOVY

Více o knihách v balíčku se dočtete na webech knih

Kabala peněz

Nilton Bonder

 

Duchovní kniha o penězích

Rabi Nilton Bonder vnáší spiritualitu do oblasti, která je považována za ryze materiální. Nabízí unikátní vhledy vztahu k penězům skrz optiku prastarého židovského mysticizmu. 

Dva domovy

Šárka Weberová

 

Laskavý průvodce pro děti po rozchodu rodičů

Kniha nabízí dětem oporu a cestu, jak objevit radost v nelehkém období, a uvědomit si, že v tom není samo.

Obsahuje také tipy pro rodiče, jak s takovou situací zdravě zacházet.

Když se kluci mění v muže

Dr. Arne Rubinstein

 

Pravdivý manuál o cestě chlapců k dospělosti

Jak chlapce podpořit, aby byli zdraví, šťastní a v životě se jim dařilo.
Kniha je darem a inspirací pro všechny rodiče, strýce nebo pedagogy, kterým leží na srdci zrání a vytváření břehu pro neklidnou a divokou vodu mladého chlapce.

Já, muž

David, Weber, Němeček

 

Kniha o mužské cestě

Rozhovory o mužské cestě, hledání vize a lásce k životu. Pro čtenáře, který má ambice přejít do zralejší fáze osobního života, určeno mužům, ale i zvídavým ženám. Odhalujeme myšlenky, příběhy a filozofii Mužském kruhu, který se dotkl za posledních 15 let více než 30 tisíc mužů v Česku a na Slovensku.

Objednávka

Objednávku odesíláme do 5 pracovních dní po přijetí platby.

Platba dobírkou není možná!